پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازار

امروز: یکشنبه 24 آذر 1398, 17 ربیع‌الثانی 1441, Sunday 15 December 2019
در یک ماه گذشته صادرات ترجیحی به اوراسیا ۲۸/۲ میلیون دلار و واردات ترجیحی ۱۶۶ میلیون دلار بوده است.
به تازگی فیلمی از یکی از جلسات کمیسیون بهداشت مجلس منتشر شده که حکایت از هم‌قسم شدن همه اعضای جلسه برای جلوگیری از دریافت مالیات پلکانی از پزشکان دارد. در این جلسه، روسای چند بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی و مسئولینی از سازمان امور مالیاتی و سازمان نظام پزشکی حضور دارند. فیلمی که به تازگی از یکی از جلسات کمیسیون بهداشت و درمان مجلس منتشر شده است، حکایت از هم‌قسم شدن همه اعضای جلسه برای جلوگیری...
از بوی ناخوشایند ماجرای عدم بارگذاری مجوزهای وکالت در درگاه ملی مجوزهای کشور تا برگزاری آزمون ۶ میلیاردی توسط کانون وکلا “حامد دهقان” کارشناس حقوقی: این اقدام خلاف مصوبه مجلس و شورای نگهبان و مصوبه اخیردولت است.
سازمان امور مالیاتی می‌گوید: سه هزار وکیل و شصت درصد پزشکان در سامانه ثبت دستگاه کارتخوان ثبت نام نکرده اند.
در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس شاورمایی می‌فروشند که روکش طلا دارد! این ویدئوی آنها برای شاورمای طلایی حسابی وایرال شده و سر از رسانه‌های بزرگ دنیا در آورده است.
ماجرای پیشنهاد افزایش مالیات سیگار به جای گرانی بنزین
لیلا واثقی فرماندار شهر قدس (قلعه حسن خان) که در حاشیه تهران قرار دارد، در تشریح شیوه برخورد با اعتراضات به افزایش قیمت بنزین در این شهر، گفته حکم تیر برای معترضان را صادر کردم. در فیلم روز توضیحات او را ببینید.
آیا می‌دانید درآمد نجومی برخی هنرمندان معادل حقوق سالانه چند کارمند است؟!
این 60 میلیون کجا هستند؟!
«بنزین رایگان برای نتورکرها»
عصبانیت سخنگوی دولت در برابر یک سئوال بنزینی!
۲۴ آبانماه شرکت ملی پخش و پالایش در بیانیه‌ای اعلام کرد از امروز بنزین سهمیه بندی ۱۵۰۰ تومان و بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان است.
اخبار استارتاپ‌ها
جزئیات ابلاغ تعرفه استراخ رمز ارز از زبان سخنگوی صنعت برق کشور را ببینید.
میدان نفتی جدید ایران را بشناسید
نظر رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی، درباره علت گرانی مجدد خودرو. بقیه اقلام ۳-۴ برابر شده، خودرو هنوز ۲ برابر هم نشده است!
چرا قیمت دلار پایین آمده ولی کالاها نه؟