اقتصاد بازار: سیزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان( Infex2017) از 27 تا 30 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در حالی برگزار خواهد شد که پتانسیل های استان اصفهان در این صنعت، نویدبخش رویدادی کیفی در حوزه صنعت غذایی کشور خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد بازار، دبیر ستاد اجرایی این نمایشگاه، با بیان این خبر، اضافه کرد: حمایت مستقیم اتاق های مشترک بازرگانی ایران و آلمان، و ایران و چین، موسسه جهانی حلال، مرکز تحقیقات اتاق اسلامی، کمیته ایرانی اکو، اتاق بازرگانی اصفهان و دیگر استانها، موسسه Sient ایتالیا و انجمن های تخصصی حوزه صنایع غذایی کشور از نقاط قوت این نمایشگاه خواهد بود.
وی همچنین حضور برندهای بزرگ و مطرح صنایع غذایی کشور مانند شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) را سبب رونق بیش از پیش این نمایشگاه دانست.
وی ادامه داد: اقبال عمومی و استقبال خوب مشارکت کنندگان و برندهای مطرح هم در زمینه محصولات و هم در زمینه ماشین آلات سبب شده تا هیاتهای بلندپایه از کشورهای همجوار از جمله هیاتی عالی رتبه از اقلیم کردستان عراق متشکل از روسای اتاق های بازرگانی اربیل، سلیمانیه، دهوک به همراه وزیر کشاورزی اقلیم، استاندار سلیمانیه و نمایندگان پارلمان کردستان عراق و جمعی از تجار و بازرگانان صاحب نام این کشور برای بازدید از این نمایشگاه اعلام آمادگی نمایند.
دبیر ستاد اجرایی این نمایشگاه، تاکنون حضور 70 شرکت را در این نمایشگاه قطعی دانست و اضافه کرد: ستاد برگزاری این نمایشگاه به دلیل محدودیبت فضای نمایشگاهی، تمهیداتی را درخصوص میزان متراژ واگذاری بعمل آورده است تا شرکتهای بیشتری بتوانند فرصت حضور در این نمایشگاه پرمخاطب را پیدا کنند.
شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی اختصاصی این نمایشگاه به نشانی www.Infexiran.ir و شماره تلفن های ستاد برگزاری (37و31و 36650430-031 ) آماده ارائه اطلاعات تکمیلی درخصوص نحوه مشارکت و رویدادهای جانبی این نمایشگاه خواهد بود.