مدیرعامل شرکت عمران شهر بهارستان گفت: تعداد ۷۰۰ خانوار دارای ۴ فرزند برای دریافت زمین در شهر بهارستان در قالب طرح جوانی جمعیت ثبت نام کردند.

به گزارش اقتصاد بازار، حمیدرضا رحیمی در مراسم جشن دهه فجر و واگذاری زمین به خانواده‌های چهار فرزندی در شهر بهارستان که در قالب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم به برکت ماه رجب و ایام الله دهه فجر بتوانیم خدمتگزاری شایسته‌ای به مردم بهارستان داشته باشیم.

او افزود: ۲۳۲ پلاک برای ۴۶۴ خانواده دارای ۴ فرزند کمتر از ۲۰ سال بر اساس تبصره ۱۱ بودجه ۱۴۰۲ به منظور حمایت از خانواده و تحقق طرح جوانی جمعیت در نظر گرفته شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر بهارستان افزود: در این راستا بیش از ۱۰ جلسه در شورای مسکن استان برگزار شد تا بتوانیم برنامه امروز را برگزار کنیم.

رحیمی با بیان اینکه بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن داشتیم که با پالایش انجام شده ۵۰ هزار پرونده بررسی شد و ۱۹ هزار واحد را تأمین زمین کردیم، تصریح کرد: نخستین واگذاری زمین برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت امروز _چهارشنبه هجدهم بهمن_ را در شهر بهارستان شاهد هستیم.

او با بیان اینکه ۱۰ خانواده را به‌صورت نمادین از خانواده شهدا انتخاب کردیم تا تحویل زمین به آن‌ها انجام شود، گفت: سایر خانواده‌ها یک هفته پس از ۲۲ بهمن فرصت دارند تا خانواده دوم در تقسیم پلاک مسکونی خود را انتخاب کنند، در غیر این صورت به روش قرعه‌کشی خانواده دوم را انتخاب می‌کنیم تا واگذاری ۲۳۲ پلاک انجام شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر بهارستان ادامه داد: بالغ بر ۳۰۰۰ نفر ثبت نام خانواده‌های سه فرزندی در بهارستان داشته‌ایم که امیدواریم بتوانیم پاسخگوی این خانواده‌ها نیز باشیم.

او با بیان اینکه ۷۰۰ خانوار دارای ۴ فرزند برای دریافت زمین در شهر بهارستان در قالب طرح جوانی جمعیت ثبت نام کردند که امروز ۴۶۴ خانواده در این مراسم حضور دارند، گفت: بسیار خرسندیم که طرح جوانی جمعیت نتیجه خود را نشان می‌دهد.

متروی بهارستان ۵۲ درصد پیشرفت دارد 

رحیمی خاطرنشان کرد: شرکت عمران شهر بهارستان پروژه‌های خوبی در دست اجرا دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به دو مدرسه ۱۲ کلاسه، ساختمان اورژانس و سه پارک اشاره کرد که سال جاری بهره‌برداری کردیم.

او با بیان اینکه پروژه‌های در دست اجرای شرکت عمران شهر بهارستان شامل سه مدرسه ۱۲ کلاسه و پارک محلی است که با اعتبار ۸۸ میلیارد تومان اجرا می‌شود، گفت: مترو و بیمارستان دو پروژه مهم و مطالبه مردم بهارستان است که در حال حاضر متروی بهارستان ۵۲ درصد پیشرفت دارد و ۹۷ عملیات زیرسازی آن انجام شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر بهارستان گفت: همچنین زمین پروژه بیمارستان بهارستان تعیین تکلیف شده است و عملیات اجرایی آن امروز آغاز می‌شود و نویدی برای مردم است که امیدواریم در زمان مقرر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.